ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!!!
HISTORIA FIRMY


Zakład Remontowo-Budowlany "WIADUK" powstał w maju 1990 roku na bazie kadrowej "Budostalu-4".

Rozpoczęciem działalności była kontynuacja prac na HUCIE KATOWICE przy budowie Hali Ciągłego Odlewania Stali oraz remont Wielkiego Pieca nr.2.

Wykonaliśmy wiele obiektów o konstrukcji żelbetonowej na zlecenie: Budostalu-4, Budostalu-6, Realbudu, PPUH Boszko-Kozubski, PEC-u. W naszym dorobku mamy również kompleksowe wykonawstwo obiektów: Dom Opieki Społecznej w Katowicach, Pawilon Samochodowy w Dąbrowie Górniczej.

Jednocześnie nasz zakład wyspecjalizował się w dziedzinie układania rurociągów z rur PE, PP, PCV o średnicach od 20mm do 500mm, które wykonujemy nieprzerwalnie począwszy od 1990 roku na zlecenie między innymi PWiK Dąbrowa Górnicza, Urząd Miejski Dąbrowa Górnicza, Urząd Miasta Czeladź.

Działalność rozpoczęliśmy zatrudniając do 50 osób w poczatkowej fazie, jednak po przeprowadzeniu zmian w organizacji, rozszerzając bazę sprzętową - realizację zwiększonego zakresu robót wykonujemy załogą liczącą do 25 osób.

Zmiana w organizacji to głównie zasługa utworzonej Hurtowni Materiałów Budowlanych "MATERBUD" posiadającej na składzie cały asortyment do prowadzenia robót instalacyjno-montażowych i tarcicę w pełnym zakresie.

INFORMACJE O DOFINANSOWANIU

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

PREZES
Tadeusz Wojdyła
Zastępca prezesa d/s ekonomicznych
mgr inż. Marek Kolanko


2004 © Mariola Zimna